www.kankalar.keuf.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.kankalar.keuf.net

Bilgi Paylaşım Platformu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Majestic

Majestic
Site Hero
Site Hero

Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Top
Me, Myself and Irene (Ben, Kendim ve Sevgilim)

Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle P-irene
Türü: Komedi

Oyuncular

Jim Carrey
-- Officer Charlie Baileygates/Hank Evans

Renée Zellweger
-- Irene P. Waters

Anthony Anderson
-- Jamaal Baileygates

Yönetmen:Bobby Farrelly, Peter Farrelly

Charlie 17 yıllık bir polistir. Çok iyi kalpli bi insandır ve etrafındaki tüm insanlar onun bu iyi kalbini ve iyi niyetini suistimal ederler. Bu durum böyle devam ede ede Charlie'nin içinde başka bir insan daha doğar. Artık Charlie bazen normal, bazen de Hank isimli kaba saba devamlı küfür eden sinirli bir insandır...

Bu arada Charlie'ye Irene isimli bir bayanla bir suçlu ile yüzleştirilmesi için New York'a gitme görevi verilir. Yolculukta ortaya Hank de çıkınca ortalık iyice karışır...
Komik bir film...

Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim001 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim002 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim003 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim004 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim005 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim006 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim007 Me, Myself and Irene(Ben, Kendim ve Sevgilim) - Online İzle Resim008

TIKLA İZLE <Türkçe Dublaj>

https://kankalar.keuf.net

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-